Dunderklubba Maxi snusklubba Diab

17215
Förp.pris: 717,58 kr
Jmf.pris: 358,79 kr/kg (7,18 kr/st)
Förp. 1*100x20g
Lager: 1 förp.
Köp »
Beskrivning:

Nougatmassa med snuspulver.

Ingredienser:

Ingredienser: Glukossirap, socker, dextros, gelatin, aromer (salmiak, vanillin) sockerkulör E 150d.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1650 kJ
Energi 390 kcal
Fett 0.5 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 93 g
varav sockerarter 71 g
Protein 3.6 g
Motsvarande salt 1.35 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 20/15.00°C

Ursprungsland:

Belgien

Varumärke:

Diab

Varukategori:

Klubba

Lev art nr:

5221

EAN del förp:

54140769

EAN hel förp:

7312990052215

Bruttovikt:

2.24 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;