Kick Original Malaco

29311
Förp.pris: 443,74 kr
Jmf.pris: 233,55 kr/kg (4,44 kr/st)
Förp. 1*100x19g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-09 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

MJUK LAKRITSKOLA.

Ingredienser:

glukossirap, sockrad kondenserad SKUMMJÖLK, socker, fullhärdad kokosolja, glukos-fruktossirap, lakritsextrakt, aromer, färgämne (E153).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1833 kJ
Energi 436 kcal
Fett 15 g
varav mättat fett 15 g
Kolhydrat 72 g
varav sockerarter 53 g
Protein 2.8 g
Motsvarande salt 0.11 g

Allergiinfo:

Innehåller: Mjölk

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/5°C

Ursprungsland:

Italien

Varumärke:

Malaco

Konsumentkontakt:

Cloetta Sverige AB

Postadress:

Konsumentservice, 205 42 MALMÖ

Telefon:

020-65 10 25

Hemsida:

www.cloetta.com

E-post:

info@cloetta.se

Varukategori:

Stycksak sockergodis

Leverantör:

Cloetta Sverige AB

Lev art nr:

1000052

EAN del förp:

5700417006804

EAN hel förp:

7622200293117

Bruttovikt:

2.1 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;