Mjölkkyl Sego L Bonamat

72763311
Förp.pris: 6.771,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Mjölkkyl Sego L Bonamat
Denna proffsiga mjölkkyl har Bravilor Bonamat valt ut speciellt till Sego L. Kylen har plats för standard literpaket hållbar mjölk.

Kylskåpet kyler mjölkpaketen och ser till att mjölken håller en konstant temperatur, till exempel 4 °C. Temperaturen kan ställas in mellan -1 °C och 5 °C.

Obs! Om din Sego står på en piedestal, måste kylen också höjas med hjälp av de bifogade justerbara fötterna.

Tekniska detaljer:
Storlek: 4 liter
Färg: Svart
Mått (bxdxh): 220x455x455 mm
Nätanslutning: 230V~ 50/60Hz 115W


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Bonamat Bravilor

Varukategori:

Mjölkkyl

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

7270633101

Bruttovikt:

10 kg/förp

Volym:

0.046  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;