Dräneringsset Sego (L) Bonamat

7270630101
Förp.pris: 396,12 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Dräneringsset Sego 11L, 12L, 12 med förhöjning Bonamat
Sego kan anslutas till ett vattenavlopp. Till det behövs ett speciellt dräneringsset. Detta set består av en slang och en anslutningsdel.

OBS! Sego kan endast anslutas till ett vattenavlopp om du har en Sego (L) med piedestal.
Se artikel: 7270627101 Förhöjningskit Sego Bonamat.


Varumärke:

Bonamat Bravilor

Varukategori:

Dränering

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

7270630101

Bruttovikt:

0.5 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;