Contactless Coffee Control NFC Kit för Sego Bonamat

7270626101
Förp.pris: 4.418,37 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Kit för Sego CCC-appen
Contactless Coffee Control (CCC) är en app. Denna app har utvecklats som svar på den beröringsfria trenden på helautomatiska kaffemaskiner.

Vi på Bravilor Bonamat lanserar nu en praktisk app: Contactless Coffee Control. CCC har specialutvecklats för den helautomatiska espressomaskinen Sego. Med denna self service-app kan anställda och besökare servera sig kaffe på kontoret med hjälp av en smartphone. Coronasäkert.

Den intuitiva appen inriktar sig på en funktion: att kunna ta kaffe utan att vidröra kaffemaskinen. I appen finns Segos alla kaffespecialiteter med dina personliga favoriter, även om du själv har ändrat namnen på dryckerna.

Beprövad NFC teknik
Appen kommunicerar med en NFC-läsare i Sego. Ladda ner Sego CCC appen, håll din smartphone nära NFC-modulen så ser du dryckerna på din smartphone. Placera din kopp under utloppet, välj och tryck på start.

Vad behöver jag?
Du behöver det beröringsfria kontrollkittet för att kunna ansluta din mobiltelefon till espressomaskinen Sego. Detta kit innehåller en ny behållare, kabel, etikett och en NFC-läsare som kommunicerar med de flesta smartphones. Minimikraven för appen Contactless Coffee Control är Android-version 6.0 och iOS-version 13.

Appen finns tillgänglig på Google Play Store och iOS App Store och kommunicerar med de flesta smartphones.

Läs mer...


Varumärke:

Bonamat Bravilor

Varukategori:

Reservdelskit

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

7270626101

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;