MER Tetra Päron med sugrör

45862
Förp.pris: 134,62 kr
Jmf.pris: 22,44 kr/lit (4,49 kr/st)
Förp. 1*30x20cl
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »
Beskrivning:

Letar du efter en uppfriskande pärondryck? Då har du kommit rätt! Hos Torebrings kan du enkelt köpa Mer Tetra Päron med sugrör online. Denna läckra dryck är perfekt för alla tillfällen, vare sig du är ett företag som behöver fylla på dryckesförrådet, en förening som planerar ett evenemang eller en privatperson som bara vill njuta av en god dryck. Beställ din Mer Tetra Pärondryck idag och upplev hur enkelt och smidigt det är att handla med oss.

Taggar:
Stilldrink   
Ingredienser:

Ingredienser: Källvatten, 10% päronjuice från koncentrat, socker, aromer, surhetsreglerande medel (citronsyra, äppelsyra, kaliumcitrat), vitamin C.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 103 kJ
Energi 24 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 5.7 g
varav sockerarter 5.7 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/4°C

Ursprungsland:

Nederländerna

Varumärke:

MER

Konsumentkontakt:

Coca-Cola Enterprises Sverige AB

Telefon:

020-65 60 70

Hemsida:

www.coca-cola.se

E-post:

konsumentkontakt.se@cokecce.com

Varukategori:

Stilldrink brik tetra

Leverantör:

Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB

Lev art nr:

0862

EAN del förp:

54490475

EAN hel förp:

5449000224767

EAN hel pall:

5449000657213

Bruttovikt:

6.45 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;