MER Tetra Jordgubbe med sugrör

45881
Förp.pris: 134,62 kr
Jmf.pris: 22,44 kr/lit (4,49 kr/st)
Förp. 1*30x20cl
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »
Beskrivning:

Söker du en uppfriskande jordgubbsdryck? Hos Torebrings kan du enkelt köpa Mer Tetra Jordgubbe med sugrör online. Denna populära dryck passar perfekt för både företag, föreningar och privatpersoner. Våra kunder uppskattar den praktiska förpackningen med sugrör, som gör det enkelt att njuta av en god och törstsläckande dryck när som helst. Oavsett om du handlar till kontoret, hemmet eller en föreningsaktivitet, är Mer Tetra Jordgubbe med sugrör ett utmärkt val. Gör din beställning idag och upptäck bekvämligheten med att köpa drycker online hos Torebrings.

Taggar:
Stilldrink   
Ingredienser:

Ingredienser: Källvatten, 10% juice från koncentrat (äpple 8%, jordgubb 2%), socker, surhetsreglerande medel (citronsyra, natriumcitrat), vitamin C, aromer.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 101 kJ
Energi 24 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 5.7 g
varav sockerarter 5.7 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0.05 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/4°C

Ursprungsland:

Nederländerna

Varumärke:

MER

Konsumentkontakt:

Coca-Cola Enterprises Sverige AB

Telefon:

020-65 60 70

Hemsida:

www.coca-cola.se

E-post:

konsumentkontakt.se@cokecce.com

Varukategori:

Stilldrink brik tetra

Leverantör:

Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB

Lev art nr:

0881

EAN del förp:

90375897

EAN hel förp:

5449000224941

EAN hel pall:

5449000657220

Bruttovikt:

6.45 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;