Livsmedelsgodkänd

Lock papper 8 cm till pappersbägare 24 cl Gastro Abena

19910080
À-pris: 70,75 kr = 50 st
Förp.pris: 1.415,00 kr = 20*50 st
Jmf.pris: 1,41 kr/st
Förp. 20*50 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Drickslock för den miljömedvetna användaren tillverkat av sockerrör. Locket kan komposteras utan att lämna spår i naturen.

För alla typer av livsmedel vid temperaturer från 0 °C till 100 °C.
Produkten är säker att använda i mikrovågsugn.
Produkten tål att frysas.


Varumärke:

Abena

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

Abena AB

Lev art nr:

1999910080

EAN del förp:

5703538471179

EAN hel förp:

5703538471186

Bruttovikt:

0.25 kg/st  5 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.04  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;