Kryptoniter Smultron mjuka Konfekta

229291
Förp.pris: 261,52 kr
Jmf.pris: 130,76 kr/kg
Förp. 1*2 kg
Lager: 3 förp.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Socker, Glukossirap, Stärkelse (majs), Vatten, Konsistensgivare E1420, Invertsocker, Surhetsreglerande medel (äppelsyra inkapslad E903, mjölksyra E270, äppelsyra E296, citronsyra E330), Salmiak, Aromer. Färgämnen: E153, E120.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1553 kJ
Energi 371 kcal
Fett 0.26 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 87.9 g
varav sockerarter 58 g
Protein 2.9 g
Motsvarande salt 0 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Konfekta

Konsumentkontakt:

Haugen-Gruppen AB

Postadress:

Box 185, 601 03 NORRKÖPING

Besöksadress:

Hydraulvägen 12, 616 34 ÅBY

Telefon:

011-36 29 00

Hemsida:

www.haugen-gruppen.se

E-post:

info@haugen-gruppen.se

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

Haugen-Gruppen Sweden AB

Lev art nr:

229291

EAN hel förp:

7392257010097

Bruttovikt:

2.2 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Ako Choc kolor lösvikt
Cloetta Sverige AB
Ako Choc kolor lösvikt
1003993    Lager: 16
Amerikanska Linser 880 st Fazer
Fazer Sweden AB
Amerikanska Linser 880 st Fazer
402192    Lager: 9
Banana Bubs 112 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs 112 st Bubs
716117    Lager: 45
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
716118    Lager: 85
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
716113    Lager: 30
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
716110    Lager: -20
Bounty Miniatures 8,1 gr
Mars Sverige AB
Bounty Miniatures 8,1 gr
647046    Lager: 8

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;