Kniv Trä 160 mm ecoecho® Duni

187668
Lager: 37 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Träbestick ecoecho® Duni

• Gjorda av 100% björkträ
• Ingen vax eller laminering
• Robust design

Material: Trä max +100°C


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Kniv

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

187668

EAN del förp:

7321011876686

EAN hel förp:

7321031876680

EAN hel pall:

7321040016343

Bruttovikt:

0.3 kg/st  3 kg/förp

Liknande produkter
Assiett 15 cm Brun Biopak Duni
196401    Lager: 16
Assiett 15 cm vit Duni
192059    Lager: 55
Gaffel Trä 160 mm ecoecho® Duni
187667    Lager: 35
Gaffel Trä 165 mm "pure" Papstar
18199    Lager: 6
Gaffel vit Grand 180 mm Duni
154857    Lager: 3
Kaffesked Trä 110 mm "pure" Papstar
10085    Lager: 32
Kaffesked Trä 110 mm echoecho® Duni
187670    Lager: 64
Kniv Trä 165 mm "pure" Papstar
18200    Lager: 13
Kniv vit Grand 180 mm Duni
154856    Lager: 11
Mostråg Midi Brun Aristo
41738    Lager: 19
Rörpinne Trä 140 mm Finess
755598    Lager: 41
Sked Trä 157 mm "pure" Papstar
18249    Lager: 2
Sked Trä 160 mm ecoecho® Duni
187669    Lager: 20
Tallrik djup 18 cm MID Duni
193512    Lager: 34
Tallrik flat 18 cm Duni
193511    Lager: 42
Tallrik flat 22 cm Duni
192060    Lager: 39
Tandpetare Trä runda 6,8 cm Papstar
87512736    Lager: 35
Äggkopp vit plast Duni
461900    Lager: 2

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88