Varumärke "Nordiskt Papper" bland alla varor hos Torebrings Grossist AB

Här kan du fritextsöka bland alla varor hos Torebrings varor. Du kan även filtrera på märken kategorier och leverantörer.

6 produkter som matchar din sökning:
12011
À-pris: 40,63 kr = 200 st
Förp.pris: 487,50 kr = 12*200 st

Jmf.pris: 0,20 kr/st
Förp. 12*200 st

Lager: 279 innerförp.
100104
À-pris: 41,62 kr = 200 st
Förp.pris: 499,50 kr = 12*200 st

Jmf.pris: 0,21 kr/st
Förp. 12*200 st

Lager: 56 innerförp.
22106
À-pris: 87,25 kr = 200 st
Förp.pris: 872,50 kr = 10*200 st

Jmf.pris: 0,44 kr/st
Förp. 10*200 st

Lagerinfo…
22100
À-pris: 235,25 kr = 200 m
Förp.pris: 1.176,25 kr = 5*200 m

Jmf.pris: 0,12 kr/kopp
Förp. 5*200 m

Lager: 495 innerförp.
1001000
À-pris: 84,25 kr = 250 st
Förp.pris: 337,00 kr = 4*250 st

Jmf.pris: 0,34 kr/st
Förp. 4*250 st

Lager: 148 innerförp.
22251
À-pris: 82,00 kr = 250 st
Förp.pris: 328,00 kr = 4*250 st

Jmf.pris: 0,33 kr/st
Förp. 4*250 st

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;