Fyllda Salta Grodor Franssons Konfektyrer

1076536
Förp.pris: 132,27 kr
Jmf.pris: 66,14 kr/kg
Förp. 1*2 kg
Lager: 8 förp.
Köp »
Beskrivning:

Salt lakritskaramell.

Taggar:
Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Franssons Konfektyrer

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

Franssons Konfektyrer AB

Lev art nr:

536

EAN hel förp:

7391455005362

Bruttovikt:

2.1 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;