Fruktdryck Äpple Osötad 1+9 Önos

16376
À-pris: 106,29 kr = 1 lit
Förp.pris: 850,30 kr = 8*1 lit
Jmf.pris: 10,63 kr/lit
Förp. 8*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Äpple Osötad Fruktdryck är härligt fruktig med sötma från enbart frukten. Tillverkad i Sverige.

Ingredienser:

Äppeljuice, äppelarom. Drickfärdig dryck innehåller 45% äppeljuice från koncentrat. Innehåller socker från frukten.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Milliliter

Näringsvärden:
Energi 82 kJ
Energi 20 kcal
Fett 0 g
- Varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 4.8 g
- Varav sockerarter 4.1 g
Protein 0 g
Salt (SALTEQ) 0 g

Tillagningsanvisning:

Blandas 1+9. Ger 10 liter. Späda

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/5°C
Förvara i kylskåp efter öppnande. Öppnad förpackning är hållbar 1 månad.

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Önos

Konsumentkontakt:

Orkla Foods Sverige AB

Postadress:

241 81 ESLÖV

Besöksadress:

Ellingevägen 14, 241 81 ESLÖV

Telefon:

020-75 00 10

Hemsida:

www.orklafoods.se

E-post:

info@orklafoods.se

Varukategori:

Fruktdryck

Leverantör:

Orkla Foods Sverige AB

Lev art nr:

454016376

EAN del förp:

7310770163762

EAN hel förp:

7310771163761

EAN hel pall:

7350126086246

Bruttovikt:

1.23 kg/st  9.84 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.008  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;