Rek. pris 279,00

Ersättningsfilter FY2401 Luftfuktare HU4813 Philips

984053
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-03-04.
Köp »
Beskrivning:

Utbytesfilter passande Philips luftfuktare HU4801, HU4802, HU4803, HU4810, HU4811 och HU4813

Din luftfuktare ser till att du får ett bättre och friskare klimat i ditt hem. Förångningstekniken NanoCloud drar in torr luft, lägger till vattenmolekyler i luften och släpper ut fuktad luft i rummet. Luftfuktningsfiltret fångar upp bakterier, kalcium och andra partiklar från vattnet och ger en hygienisk befuktning. För att luftfuktaren ska fungera optimalt är det därför viktigt att du med jämna mellanrum byter ut filtret.

Philips FY2401 är ett uppgraderat filter med sex månaders livslängd, vilket är dubbelt så lång livslängd jämfört med föregående generationens filter. Rengör befuktningsfiltret varje vecka för att hålla det i ett hygieniskt skick. För att erhålla optimal prestanda ska filtret bytas ut var sjätte månad, men om det är i bra skick kan det användas längre. Se dock till att byta ut filtret minst en gång per år.

- Utbytesfilter passande luftfuktare Philips HU4810, HU4813 m.fl.
- Byt filter regelbundet för optimal prestanda.

2 PCE i paketet.


Varumärke:

Philips

Varukategori:

Luftfuktare

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

FY2401/30

EAN del förp:

8710103914952

Bruttovikt:

0.15 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88