Rek. pris 599,00

Ångstrykjärn DST3011/20 2100 w Philips

9933011
À-pris: 564,38 kr = 1 st
Förp.pris: 3.386,25 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Lager: 4 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Vårt ångstrykjärn i 3000-serien gör det enkelt att stryka tack vare den kraftfulla ångpuffen som rätar ut svåra veck. Den keramiska stryksulan gör ytan lättglidande och vattenbehållaren på 300 ml är tillräckligt stor för att du ska kunna stryka små mängder tvätt utan att behöva fylla på.

Ångpuff upp till 140 gram för extra kraft
Den starka ångpuffen ger dig den extra kraft som krävs för att tränga djupare in i tyget och enkelt räta ut de tuffa vecken.

Konstant ångutsläpp på upp till 30 g/min för konsekventa prestanda
Kraftfulla och kontinuerliga ångutsläpp avlägsnar vecken snabbare.

2100 watt för snabb uppvärmning
Ger snabb uppvärmning och kraftfulla prestanda

Specifikationer:
Vattentankskapacitet 300 ml
Droppstopp
Sladdlängd 1,9 m
Keramisk Stryksula
Vertikal ånga


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Philips

Varukategori:

Strykjärn

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

DST3011/20

EAN del förp:

8720389003035

Bruttovikt:

1.4 kg/st  8.4 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st,  0.042  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;