Rek. pris 799,00

Ångstrykjärn DST3030/70 2400 w Philips

9933030
À-pris: 729,00 kr = 1 st
Förp.pris: 4.374,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Med Philips 3000 Series ångstrykjärn DST303070 kan du stryka alla dina kläder effektivt och säkert

Tack vare 2400 Watt effekt och 180g ångboost hanterar detta strykjärn alla envisa rynkor och med den keramiska sulplattan glider det lätt på vilket tyg som helst.

Keramisk sulplatta:
Den slitstarka sulplattan med non stick-beläggning glider lätt på vilket tyg som helst.

Effektiv:
Kontinuerlig ångutmatning på upp till 40 g/min och ångförstärkning på upp till 180 g/min garanterar att även de mest envisa veck tas bort effektivt.

Snabbt:
Strykningen tar nästan ingen tid alls tack vare den kraftfulla och kontinuerliga ångan. Det finnsäven en extra ångboost för de mest envisa veck.

Droppstopp-system:
Inga fler vattenfläckar på tygerna. Strykjärnet är utrustat med ett droppstopp-system som garanterar snygga resultat även på de mest känsliga tygerna.

Automatisk avstängning:
Strykjärnet stängs av automatiskt när det lämnas utan uppsikt, så du behöver inte oroa dig för säkerheten.

Rengöring:
Enheten använder ett smart kalkrengöringssystemsom kommer ge digpåminnelse om när det är dags.


Specifikationer:
Ångpuff (Steam Shot): 180g/min
Ångmängd: 40g/min
Vattenbehållare: 0,30L
Effekt: 2 400 Watt
Uppvärmningstid: 0,35min

Funktioner och egenskaper:
Keramisk sula
Automatisk rengöring
Automatisk avstängning
Vertikal ångfunktion

Mått & vikt:
Höjd: 32cm
Bredd: 13cm
Djup: 16,20cm
Vikt: 1,50kg


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Philips

Varukategori:

Strykjärn

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

DST3030/70

EAN del förp:

8720389003059

Bruttovikt:

1.5 kg/st  9 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st,  0.048  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;