Rek. pris 449,00

Elvisp 5 Speeds & Turbo 450W HR3740 Philips

219019
Lager: 1 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Stark, effektiv mixning ger jämna kakor
Med Philips-mixern kan du skapa utsökta mjuka kakor och bröd till din familj. Konisk mixning ger kortare visptid och mjukare kaksmet. Den kraftfulla 450 W motorn gör degen till en lätt match.

Medföljer
• Dubbel ballongvisp i rostfritt stål
• Knådningsverktyg i rostfritt stål

Specifikation
Tillverkarens garanti: 2 år
Maximal belastning: 450 W
Hastighetslägen: 5 förinställningar
Spänning: 50/60 Hz
Återvunnet förpackningsinnehåll: 90 %
Typ av produkt: Handmixer
Färg: Vit/cashmeregrå


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Philips

Varukategori:

Mixer & visp

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

HR3740/00

EAN del förp:

8710103795582

Bruttovikt:

2 kg/st  12 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88