Rek. pris 99,00

Ellen Sked 4-pack Sagaform

5018341
À-pris: 77,62 kr = 4 del
Förp.pris: 465,75 kr = 6*4 del
Jmf.pris: 19,41 kr/st
Förp. 6*4 del
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Skedar i bambu sätter karaktären oavsett om det är glöggmingel eller söndagsfika. Bambu som material mjukar upp och skapar en naturnära känsla när man äter. Köps i 4-pack.

• Bredd: 3 cm
• Höjd: 5 mm
• Längd: 10,5 cm
• Designer: Studio Sagaform
• Material: Bambu
• Skötselråd: Tål ej maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Sked

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018341

EAN del förp:

7394150183410

EAN hel förp:

17394150183417

EAN hel pall:

27394150183414

Bruttovikt:

0.1 kg/st  0.6 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;