Rek. pris 499,00

BBQ Grillknivar 6-pack Sagaform

5017366
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-04-29.
Köp »
Beskrivning:

Set med 6 stycken läckra grillknivar i klassisk design. Knivbladen är tillverkade i rostfritt stål och handtagen är Wengeträ. Perfekt till grillat och kött.

• Material: Wenge trä & rostfritt stål
• Mått: 22 x 2 x 1,5 cm
• Skötselråd: Tål ej maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Grilltillbehör

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5017366

EAN del förp:

7394150173664

EAN hel förp:

17394150173661

EAN hel pall:

27394150173668

Bruttovikt:

0.47 kg/st  2.82 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Liknande produkter
Ante Skärbräda liten Brun Sagaform
5018380    Lager: 1
Astrid Ostknivset 3 del Brun Sagaform
5018351    Lager: 5
Astrid Salladset 2-pack Brun Sagaform
5018354    Lager: 1
BBQ Fredde 3-del Sagaform
5018181    Lager: 11
Flora Tårtfat Beige Sagaform
5018425    Lager: 3
Flora Ugnsform M Beige Sagaform
5018280    Lager: 2
Fredde Korvgaffel Brun/Silver Sagaform
5018399    Lager: 34
Hanna Sängbricka Sagaform
5018419    Lager: 5
Inka Kopp Svart 27 cl Sagaform
5018430    Lager: 12
Re:turn Glas 4-pack Sagaform
5017382    Lager: 1
Tesked 4-pack Sagaform
5018164    Lager: 4

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88