+ pant 24,00 kr/förp

Dr Pepper burk

1369821
Förp.pris: 212,58 kr
Jmf.pris: 26,84 kr/lit (8,86 kr/st)
Förp. 1*24x33cl
Lager: 6 förp.
Köp »
Taggar:
Läsk   
Ingredienser:

Ingredienser: Kolsyrat vatten, socker, färgämne: sockerkulör E150d, syra: fosforsyra, aromer, arom koffein, skumdämpningsmedel E471

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 173 kJ
Energi 41 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 10.1 g
varav sockerarter 10 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0.01 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Dr Pepper

Konsumentkontakt:

Spendrups Bryggeri AB

Postadress:

Box 3006, 143 03 VÅRBY

Besöksadress:

Vårby allé 39, 143 03 VÅRBY

Telefon:

020-78 98 51

Hemsida:

www.spendrups.se

E-post:

konsumentkontakt@spendrups.se

Varukategori:

Läsk kolsyrad burk

Leverantör:

Spendrups Bryggeri AB

Lev art nr:

1369821

EAN del förp:

7310401007168

EAN hel förp:

7310403007166

EAN hel pall:

7310408007161

Bruttovikt:

8.63 kg/förp

Volym:

0.013  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
7Up burk
Carlsberg Sverige AB
7Up burk
26575    Lager: 17
7Up Zero burk
Carlsberg Sverige AB
7Up Zero burk
26560    Lager: 13
Battery Energidryck 33 cl burk
Carlsberg Sverige AB
Battery Energidryck 33 cl burk
22045    Lager: 61
Bonaqua Citron Lime burk
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Citron Lime burk
451413    Lager: 23
Bonaqua Hallon Lime burk
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Hallon Lime burk
451214    Lager: -2
Bonaqua Naturell burk
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Naturell burk
451213    Lager: 110
Champis burk Spendrups
Spendrups Bryggeri AB
Champis burk Spendrups
1308721    Lager: 15

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;