Dolce Gusto House Blend Starbucks™ Nescafé

12532609
À-pris: 57,01 kr = 12 st
Förp.pris: 171,02 kr = 3*12 st
Jmf.pris: 4,75 kr/st
Förp. 3*12 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-25 och den 2024-07-30 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Starbucks by Nescafé Dolce Gusto House Blend kapslar för Nescafé Dolce Gusto kaffemaskin.

Taggar:
Ingredienser:

Rostat och malet kaffe. 100% Arabica Coffee.

Förvaring:

Förvaras rent, kallt och torrt.

Ursprungsland:

Storbritannien

Varumärke:

Starbucks™ by Nescafé Dolce Gusto

Konsumentkontakt:

Nestlé Sverige AB

Postadress:

Box 7173, 250 07 HELSINGBORG

Besöksadress:

Grenadjärgatan 6, 254 53 HELSINGBORG

Telefon:

020-29 92 00

Hemsida:

www.nestle.se

E-post:

forum@se.nestle.com

Varukategori:

Kapsel för kapselbryggare

Leverantör:

Nestlé Sverige AB

Lev art nr:

12532609

EAN del förp:

7613037561197

EAN hel förp:

7613037561180

EAN hel pall:

8445290497048

Bruttovikt:

0.17 kg/st  0.51 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.003  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;