Cool Hallonskalle Skum Bubs

716143
Förp.pris: 95,65 kr
Jmf.pris: 73,58 kr/kg
Förp. 1*1,3 kg
ÅTER NOVEMBER
Beställningsbar senare
Beskrivning:

Välkommen till Torebrings! Här kan du köpa Cool Hallonskalle skum från Bubs enkelt och smidigt online. Våra produkter passar både företag, föreningar och privatpersoner som vill ha högkvalitativa godsaker. Cool Hallonskalle skum är ett eftertraktat godis, uppskattat för sin oemotståndliga smak och unika design. Beställ idag och njut av snabb leverans direkt till din dörr. Oavsett om du köper som företag till kontoret, som förening för nästa evenemang eller som privatperson för eget bruk, garanterar vi att du blir nöjd med ditt köp.

Taggar:
Ingredienser:

Socker, glukos-fruktossirap, majsstärkelse, vatten, surhetsreglerande medel (äppelsyra, natriumcitrat), potatisprotein, aromämnen, färgämnen (svart morotskoncentrat)

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1468 kJ
Energi 351 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 87 g
varav sockerarter 61 g
Protein 0.4 g
Motsvarande salt 0.1 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22.00/17.00°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Bubs Godis

Konsumentkontakt:

Bubs Godis AB

Besöksadress:

Betavägen 4, 556 52 Jönköping

Telefon:

036-31 83 31

Hemsida:

www.bubs.se

E-post:

bubs@bubsgodis.se

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

BUBS Godis AB

Lev art nr:

6143

EAN hel förp:

7393077061436

EAN hel pall:

17393077061433

Bruttovikt:

1.5 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;