Fairtrade

Cool Blåbär Skalle Skum påse Bubs

718179
Förp.pris: 119,73 kr
Jmf.pris: 110,86 kr/kg (9,98 kr/st)
Förp. 1*12x90gr
Lager: 39 förp.
Köp »
Ingredienser:

Socker, glukos-fruktossirap, majsstärkelse, vatten, surhetsreglerande medel (äppelsyra, natriumcitrat), potatisprotein, aromämnen, färgämnen (svart morotskoncentrat, E133)

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1468 kJ
Energi 351 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 87 g
varav sockerarter 61 g
Protein 0.4 g
Motsvarande salt 0.1 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22.00/17.00°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Bubs Godis

Konsumentkontakt:

Bubs Godis AB

Besöksadress:

Betavägen 4, 556 52 Jönköping

Telefon:

036-31 83 31

Hemsida:

www.bubs.se

E-post:

bubs@bubsgodis.se

Varukategori:

Smågodis i påse

Leverantör:

BUBS Godis AB

Lev art nr:

8179

EAN del förp:

7393077181790

EAN hel förp:

7393077081793

EAN hel pall:

17393077081790

Bruttovikt:

1.19 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;