Bestickpaket med sked Trä 160 mm ecoecho® Duni

192223
Förp.pris: 946,88 kr
Jmf.pris: 3,79 kr/st
Förp. 1*250 st
Lager: 3 förp.
Köp »
Beskrivning:

Kniv, gaffel, tesked och servett.

Material: Björkträ
Design: ecoecho®
Längd Gaffel: 16 cm
Längd Kniv: 16,5 cm
Längd Tesked: 11 cm
Bra att veta: Vaxade för en mjukare känsla.
Design/Färg: Trä


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Bestickset

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

192223

EAN del förp:

7321011922239

EAN hel förp:

7321031922233

EAN hel pall:

7321041922230

Bruttovikt:

4.05 kg/förp

Volym:

0.023  m3/st

Liknande produkter
Assiett 15 cm Brun Biopak Duni
Duni AB
Assiett 15 cm Brun Biopak Duni
196401    Lager: 15
Assiett 15 cm vit
PAPSTAR Sverige AB
Assiett 15 cm vit "pure" Papstar
11171    Lager: 26
Assiett 15 cm vit Duni
Duni AB
Assiett 15 cm vit Duni
192059    Lager: 61
Gaffel Trä 160 mm ecoecho® Duni
Duni AB
Gaffel Trä 160 mm ecoecho® Duni
187667    Lager: 57
Gaffel Trä 165 mm
PAPSTAR Sverige AB
Gaffel Trä 165 mm "pure" Papstar
18199    Lager: 25
Kaffesked Trä 110 mm
PAPSTAR Sverige AB
Kaffesked Trä 110 mm "pure" Papstar
10085    Lager: 37
Kaffesked Trä 110 mm echoecho® Duni
Duni AB
Kaffesked Trä 110 mm echoecho® Duni
187670    Lager: 81

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;