Aluminiumfolie 30 cm refill Duni

719210
À-pris: 287,63 kr = 150 m
Förp.pris: 862,88 kr = 3*150 m
Jmf.pris: 1,92 kr/meter
Förp. 3*150 m
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-07 och den 2024-08-16 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Material: Metall


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Aluminiumfolie

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

719210

EAN del förp:

7310557192107

EAN hel förp:

7321037192104

EAN hel pall:

7321047192101

Bruttovikt:

1.99 kg/st  5.97 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st,  0.021  m3/förp

Liknande produkter
Aluminiumfolie 30 cm Duni
Duni AB
Aluminiumfolie 30 cm Duni
719200    Lager: 4
Aluminiumfolie 45 cm Duni
Duni AB
Aluminiumfolie 45 cm Duni
719400    Lager: 5
Plastfilm 30 cm Duni
Duni AB
Plastfilm 30 cm Duni
716500    Lager: 5
Plastfilm 45 cm Duni
Duni AB
Plastfilm 45 cm Duni
716600    Lager: 1

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;