Rek. pris 249,00

All About You Skärbräda Kosta Boda

7031904
Förp.pris: 196,25 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-02.
Köp »
Beskrivning:

All About You
- Design Sara Woodrow • 2019

Kärlek, längtan och passion - starka känslor som har inspirerat Sara till kollektionen All About You, från Kosta Boda i Småland, Sverige. Glasens rena och sparsmakade design är dekorerade med motiv som bär tydliga influenser från modevärlden.

Nu kommer snygga och matchande brickor till serien All About You. En större rund bricka och en mindre rektangulär. Även en skärbräda kommer och samtliga modeller med matchande mönster till serien.

• Varje bricka har en rundad kant för extra bra hållbarhet
• Brickorna tål maskindisk (ej skärbräda)
• Praktiska och matchande tillbehör till serien
• FSC* märkt trä i brickorna

Längd: 420 mm
Bredd: 190 mm

* Forest Stewardship Council är en oberoende, internationell medlemsorganisation som verkar för ett miljöanpassat, socialt ansvarstagande och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar, genom sitt certifieringssystem FSC.


Varumärke:

Kosta Boda

Varukategori:

Skärbräda

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

7031904

EAN hel förp:

7321646051465

Bruttovikt:

0.43 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;