Rek. pris 599,00

All About You All for you Coupe 32 cl 2-p Kosta Boda

7092334
À-pris: 471,88 kr = 2 st
Förp.pris: 5.662,50 kr = 12*2 st
Jmf.pris: 235,94 kr/st
Förp. 12*2 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-06.
Köp »
Beskrivning:

Serien All About You från Kosta Boda handlar om kärlek, längtan och passion – starka känslor fångade i glas med sparsmakad design och illustrerade motiv med influenser från modevärlden. Coupeglaset All for you är en hyllning till villkorslös kärlek.
Design Sara Woodrow.

• Bredd: 113mm
• Höjd: 185mm
• Volym: 32cl
• Material: Kristallglas
• Skötselråd: Tål maskindisk


Varumärke:

Kosta Boda

Varukategori:

Champagneglas

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

7092334

EAN del förp:

7321646091690

Bruttovikt:

0.2 kg/st  2.4 kg/förp

Volym:

0.006  m3/st,  0.072  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;