Rek. pris 649,00

All About You Cheers to you Beer 40 cl 2-p Kosta Boda

7092332
À-pris: 509,63 kr = 2 st
Förp.pris: 6.115,50 kr = 12*2 st
Jmf.pris: 254,81 kr/st
Förp. 12*2 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-06.
Köp »
Beskrivning:

Ölglasen i serien All About You från Kosta Boda handlar om kärlek, längtan och passion - starka känslor fångade i glas med sparsmakad design och illustrerade motiv med influenser från modevärlden. Glaset Cheers to you har ett motiv i grönt som symboliserar hopp.
Design Sara Woodrow.

• Bredd: 82mm
• Höjd: 180mm
• Volym: 40cl
• Längd: 82mm
• Material: Kristallglas
• Skötselråd: Tål maskindisk


Varumärke:

Kosta Boda

Varukategori:

Ölglas

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

7092332

EAN del förp:

7321646091669

Bruttovikt:

0.52 kg/st  6.24 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.036  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;