Rek. pris 649,00

All About You Celebrate Him Beer 40 cl 2-p Kosta Boda

7092410
À-pris: 590,63 kr = 2 st
Förp.pris: 3.543,75 kr = 6*2 st
Jmf.pris: 295,31 kr/st
Förp. 6*2 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-06.
Köp »
Beskrivning:

All About You från Kosta Boda handlar om kärlek, längtan och passion. Starka känslor fångade i en uppsättning glas där inget är det andra likt, med rena mjuka linjer och målade motiv med influenser från modevärlden. All About You från Kosta Boda består av tumblerglas, ölglas, champagneglas, karaffer och vinglas. Serien lanserades 2015. Design av Sara Woodrow.

Bredd: 82 mm
Höjd: 180 mm
Längd: 82 mm
Volym: 40 cl
Material: Kristallglas
Skötselråd: Tål maskindisk


Varumärke:

Kosta Boda

Varukategori:

Ölglas

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

7092410

EAN del förp:

7321646103881

Bruttovikt:

0.6 kg/st  3.6 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.03  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;