Rek. pris 599,00

All About You Forever Mine Flute 23 cl 2-p Kosta Boda

7092001
À-pris: 471,88 kr = 2 st
Förp.pris: 1.887,50 kr = 4*2 st
Jmf.pris: 235,94 kr/st
Förp. 4*2 st
Lager: 2 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

ALL ABOUT YOU

Till den här kollektionen ville jag göra tre tjejer som speglar bitar av min personlighet, men jag har även hämtat inspiration från modevärlden. Jag vet inte om du någonsin har varit med om att personen du älskar åker iväg? Min man reser en hel del och designerna på dessa glas föddes utifrån känslan jag har när han är borta. När personen man älskar är på andra sidan jorden och det känns som om man ska gå sönder av saknad och dagarna bara går långsammare och långsammare. Men så ses man igen och ingen känsla i världen är bättre. – Sara Woodrow, konstnärinna

Höjd: 247 mm
Bredd: 75 mm
Formgivare: Sara Woodrow


Varumärke:

Kosta Boda

Varukategori:

Champagneglas

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

7092001

EAN del förp:

7321646065127

Bruttovikt:

0.8 kg/st  3.2 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.016  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;