Frukt- och Grönsakskonserv: Förvaring av Naturens Härlighet

Utforska vårt breda utbud av färska frukt- och grönsakskonservprodukter av hög kvalitet. Vår noggrant utvalda samling av konserver erbjuder en bekväm och hållbar lösning för att njuta av naturens bästa året runt. Med våra färska och näringsrika alternativ behöver du aldrig kompromissa på smak eller kvalitet. Låt oss ta hand om din frukt- och grönsaksskörd så att du kan njuta av dem närhelst du önskar.

138149
Förp.pris: 354,59 kr

Jmf.pris: 73,87 kr/kg
Förp. 1*4,8 kg

Lager: 5 förp.
71520
À-pris: 99,79 kr = 2 kg
Förp.pris: 598,75 kr = 6*2 kg

Jmf.pris: 49,90 kr/kg
Förp. 6*2 kg

Lagerinfo…
136016
Förp.pris: 467,60 kr

Jmf.pris: 48,71 kr/kg (38,96 kr/st)
Förp. 1*12x800g

Lagerinfo…
135115
Ömtålig vara

À-pris: 63,73 kr = 1300 gr
Förp.pris: 382,37 kr = 6*1300 gr

Jmf.pris: 70,81 kr/kg
Förp. 6*1300 gr

Lager: 6 innerförp.
72380
Förp.pris: 261,74 kr

Jmf.pris: 38,49 kr/kg
Förp. 1*9 lit

Lagerinfo…
72880
Förp.pris: 257,38 kr

Jmf.pris: 38,41 kr/kg
Förp. 1*9,2 kg

Lagerinfo…
135062
Förp.pris: 379,01 kr

Jmf.pris: 75,80 kr/kg
Förp. 1*8,7 kg

Lagerinfo…
135018
Ömtålig vara

À-pris: 31,47 kr = 370 gr
Förp.pris: 472,08 kr = 15*370 gr

Jmf.pris: 131,13 kr/kg
Förp. 15*370 gr

Lagerinfo…
135045
Ömtålig vara

À-pris: 70,56 kr = 1300 gr
Förp.pris: 423,36 kr = 6*1300 gr

Jmf.pris: 105,31 kr/kg
Förp. 6*1300 gr

Lager: 12 innerförp.
76480
Förp.pris: 350,34 kr

Jmf.pris: 72,99 kr/kg
Förp. 1*9,4 kg

Lager: 12 förp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;