Njut av Livet med Estrella Snacks och Chips

Estrella är ett välkänt varumärke inom snacks och chips och har varit en favorit bland konsumenter i många år. Med sitt stora utbud av läckra smaker och högkvalitativa produkter har Estrella etablerat sig som en ledande aktör på marknaden. Oavsett om det är klassiska potatischips, hälsosamma alternativ eller spännande smaksensationer, kan du lita på Estrella för att tillfredsställa dina snacksbehov och ge en smakupplevelse utöver det vanliga.

12 produkter som matchar din sökning:
106480
Förp.pris: 580,61 kr

Jmf.pris: 122,88 kr/kg (27,65 kr/st)
Förp. 1*21x175g

Lagerinfo…
10650
Förp.pris: 586,66 kr

Jmf.pris: 159,63 kr/kg (27,93 kr/st)
Förp. 1*21x175g

Lagerinfo…
10132
Förp.pris: 206,75 kr

Jmf.pris: 191,44 kr/kg (7,66 kr/st)
Förp. 1*27x40gr

Lager: 31 förp.
10654
Förp.pris: 523,71 kr

Jmf.pris: 166,26 kr/kg (29,10 kr/st)
Förp. 1*18x175g

Lager: 2 förp.
10153
Förp.pris: 206,75 kr

Jmf.pris: 191,44 kr/kg (7,66 kr/st)
Förp. 1*27x40gr

Lager: 32 förp.
10661
Förp.pris: 586,66 kr

Jmf.pris: 159,63 kr/kg (27,93 kr/st)
Förp. 1*21x175g

Lagerinfo…
17275
Förp.pris: 586,77 kr

Jmf.pris: 159,66 kr/kg (27,94 kr/st)
Förp. 1*21x175g

Lagerinfo…
10155
Förp.pris: 206,75 kr

Jmf.pris: 191,44 kr/kg (7,66 kr/st)
Förp. 1*27x40gr

Lagerinfo…
15026
À-pris: 38,75 kr = 275 gr
Förp.pris: 930,05 kr = 24*275 gr

Jmf.pris: 155,01 kr/kg
Förp. 24*275 gr

Lager: 48 innerförp.
16111000
Förp.pris: 225,90 kr

Jmf.pris: 188,25 kr/kg (15,06 kr/st)
Förp. 1*15x80gr

Lager: 1 förp.
17387
Förp.pris: 166,21 kr

Jmf.pris: 170,47 kr/kg (11,08 kr/st)
Förp. 1*15x65gr

Lager: 2 förp.
14037
Förp.pris: 310,13 kr

Jmf.pris: 126,58 kr/kg
Förp. 1*14x175g

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;