Dan Sukker - Din Partner för Sötma och Kvalitet

Dan Sukker, din pålitliga partner för sötma och kvalitet. Med över 150 års erfarenhet levererar vi raffinerat socker av högsta standard för att tillfredsställa dina sötsug och behov i köket. Utforska vårt sortiment av sockerprodukter och upptäck varför vi är en favorit bland både professionella kockar och hemmakockar världen över.

13 produkter som matchar din sökning:
17120
À-pris: 32,37 kr = 1 kg
Förp.pris: 323,68 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 32,37 kr/kg (0,11 kr/st)
Förp. 10*1 kg

Lagerinfo…
17401
Förp.pris: 320,66 kr

Jmf.pris: 53,44 kr/kg (26,72 kr/pkt)
Förp. 1*12x500g

Lagerinfo…
174020
À-pris: 26,54 kr = 500 gr
Förp.pris: 371,62 kr = 14*500 gr

Jmf.pris: 53,09 kr/kg
Förp. 14*500 gr

Lager: 1 innerförp.
42512
À-pris: 39,65 kr = 500 gr
Förp.pris: 396,48 kr = 10*500 gr

Jmf.pris: 79,30 kr/kg
Förp. 10*500 gr

Lager: 94 innerförp.
42229
Förp.pris: 62,72 kr

Jmf.pris: 56,00 kr/kg (0,39 kr/st)
Förp. 1*160x7gr

Lager: 12 förp.
52707
Förp.pris: 75,49 kr

Jmf.pris: 83,88 kr/kg (0,34 kr/st)
Förp. 1*225x4gr

Lager: 161 förp.
17350
À-pris: 31,25 kr = 750 gr
Förp.pris: 437,47 kr = 14*750 gr

Jmf.pris: 41,66 kr/kg
Förp. 14*750 gr

Lagerinfo…
17111
À-pris: 31,14 kr = 1 kg
Förp.pris: 373,63 kr = 12*1 kg

Jmf.pris: 31,14 kr/kg (0,11 kr/st)
Förp. 12*1 kg

Lager: 1216 innerförp.
51803
Förp.pris: 215,71 kr

Jmf.pris: 49,03 kr/kg (0,21 kr/st)
Förp. 1*4,4 kg

Lager: 41 förp.
51805
Förp.pris: 55,78 kr

Jmf.pris: 55,78 kr/kg (0,25 kr/st)
Förp. 1*227 st

Lager: 74 förp.
17225
À-pris: 42,90 kr = 2 kg
Förp.pris: 257,38 kr = 6*2 kg

Jmf.pris: 21,45 kr/kg
Förp. 6*2 kg

Lager: 693 innerförp.
52708
Förp.pris: 58,13 kr

Jmf.pris: 64,59 kr/kg (0,26 kr/st)
Förp. 1*225x4gr

Lager: 409 förp.
52706
Förp.pris: 200,26 kr

Jmf.pris: 50,06 kr/kg (0,20 kr/st)
Förp. 1*1000x4g

Lager: 64 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;