Sirap Ljus Dan Sukker

17350
À-pris: 31,25 kr = 750 gr
Förp.pris: 437,47 kr = 14*750 gr
Jmf.pris: 41,66 kr/kg
Förp. 14*750 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-06.
Köp »
Beskrivning:

Ljus Sirap är den klassiska bassirapen och har en fin ljus färg med karamellig smak. Passar utmärkt till godis, småkakor, efterrätter, såser, kötträtter mm.

Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Sirap från svenska sockerbetor, salt.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
Energi 1326 kJ
Energi 312 kcal
Fett 0 g
- Varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 78 g
- Varav sockerarter 78 g
Protein 0 g
Salt (SALTEQ) 1 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/10°C
Rumstemperatur

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Dan Sukker

Varukategori:

Socker övrigt

Lev art nr:

46443

EAN del förp:

7310340464435

EAN hel förp:

17310340464432

EAN hel pall:

57310340464430

Bruttovikt:

0.8 kg/st  11.2 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.014  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;