Upptäck Bregott®: Förstklassig smak och kvalitet för alla smörgåsar

Bregott® - Förstklassig smak och kvalitet för alla smörgåsar. Utforska vårt breda sortiment av smörprodukter som passar perfekt för din dagliga njutning. Inspireras av våra läckra recept och upptäck smaken som gör varje måltid till något extra speciellt.

6 produkter som matchar din sökning:
595903
À-pris: 68,32 kr = 500 gr
Förp.pris: 819,84 kr = 12*500 gr

Jmf.pris: 136,64 kr/kg
Förp. 12*500 gr

Lager: 4 innerförp.
601409
Förp.pris: 513,97 kr

Jmf.pris: 214,15 kr/kg (1,71 kr/st)
Förp. 1*300x8g

Lagerinfo…
595908
À-pris: 60,93 kr = 500 gr
Förp.pris: 731,14 kr = 12*500 gr

Jmf.pris: 121,86 kr/kg
Förp. 12*500 gr

Lager: 32 innerförp.
601404
Förp.pris: 463,01 kr

Jmf.pris: 192,92 kr/kg (1,55 kr/st)
Förp. 1*300x8g

Lager: 5 förp.
105167
Förp.pris: 283,47 kr

Jmf.pris: 141,74 kr/kg
Förp. 1*2 kg

Lagerinfo…
17436009
À-pris: 379,00 kr = 1 st
Förp.pris: 2.274,00 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;