Rek. pris 549,00

Viva Vas stor Klar Sagaform

5018375
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-04-29.
Köp »
Beskrivning:

Som en nyutsprungen blomma vecklar den ut sina blad. Vas Viva flörtar med oss på ett förföriskt sätt - de organiska formerna och den diskreta pondusen. Lilla Viva vas är perfekt för sticklingar eller den lilla buketten, och stora Viva vas stoltserar som en statyett med och utan gröna blad och blomster. Ett svenskt original som har en självklar plats i alla hem.

• Bredd: 20 cm
• Höjd: 24,5 cm
• Längd: 20 cm
• Material: Glas
• Skötselråd: Tål maskindisk
• Övrig information: Munblåst glas, storlek och form kan variera.


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Vas

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018375

EAN del förp:

7394150183755

EAN hel förp:

17394150183752

EAN hel pall:

27394150183759

Bruttovikt:

1.15 kg/st  4.6 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st,  0.04  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88