Rek. pris 399,00

Hold Vas Silver liten Sagaform

5018037
À-pris: 331,88 kr = 1 st
Förp.pris: 1.991,25 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-29.
Köp »
Beskrivning:

Hold är en unik, prisbelönad, vas designad av Pascal Charmolu. Vasen består av munblåst glas och ett metallhölje som går att justera i höjdled. Genom att enkelt flytta metallhållaren upp eller ner anpassar man höjden till allt från mindre buketter till höga snittblommor. Vasen är dessutom lika tjusig som ljuslykta. Finns i tre olika storlekar, varav detta är den minsta.

• Material: Munblåst glas & metall
• Mått: 8x8x15cm
• Skötselråd: Tål ej maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Vas

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018037

EAN del förp:

7394150180372

EAN hel förp:

17394150180379

EAN hel pall:

27394150180376

Bruttovikt:

0.45 kg/st  2.7 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;