Rek. pris 349,00

Dante Ljuslykta liten Mörkbrun Sagaform

5018417
À-pris: 289,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.734,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-22.
Köp »
Beskrivning:

Dante ljuslykta består av kork och glas. Formen är rund, varm och välkomnande. Den ultimata funktionen är att Dante ljuslykta kan anpassas för olika ljus – höga ljus, blockljus eller värmeljus. Dessutom är korkmaterialet värmebeständigt, helt biologiskt nedbrytbart och återvinningsbart.

Diameter: 9 cm
Höjd: 17 cm
Material: Borosilikatglas/kork
Skötselråd: Torka med mjuk trasa


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Ljuslykta

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018417

EAN del förp:

7394150184172

EAN hel förp:

17394150184179

EAN hel pall:

27394150184176

Bruttovikt:

0.2 kg/st  1.2 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;