Rek. pris 149,00

Viva Ljusmanschette Klar 2-pack Sagaform

5018443
À-pris: 129,00 kr = 2 st
Förp.pris: 1.548,00 kr = 12*2 st
Jmf.pris: 64,50 kr/st
Förp. 12*2 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Viva ljusmanschett är resultatet av en längtan att ta tillbaka något som är dekorativt men också praktiskt i våra hem. Levande ljus är en stämningshöjare som vi älskar, men följden blir ofta droppande stearin som rinner ner på både bord och fönsterbrädor. Med ljusmanschetter är problemet löst. Dessutom kan du enkelt förvandla en gammal, eller ny, ljusstake till något helt nytt.

Vikt: 24 gr
Bredd: 7,5 cm
Höjd: 1,5 cm
Material: Munblåst glas
Skötselråd: Tål maskindisk i övre korg på låg temperatur
Övrig information: Handgjord, storlek, form samt färg kan variera


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Dekoration

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018443

EAN del förp:

7394150184431

EAN hel förp:

17394150184438

EAN hel pall:

27394150184435

Bruttovikt:

0.1 kg/st  1.2 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;