Tork Airfreshener Doftplatta Blom

236015
À-pris: 589,75 kr = 20 st
Förp.pris: 2.359,00 kr = 4*20 st
Jmf.pris: 29,49 kr/st
Förp. 4*20 st
Lager: 2 innerförp.
Köp »

Tork Airfreshener Doftplatta Blom, A2

Färg: Grön
Kvalitetsnivå: Universal

Addera långvarig och kontinuerlig doft till ditt toalettutrymme med Tork Airfreshener doftplattor. Den impregnerade gummiplattan avger en fräsch doft av blommor och den kan placeras på alla ställen där den behövs.
• Fräsch doft som skapar ett rent intryck
• Enkelt underhåll för att spara tid

System: A2 - System Airfreshener Doftplatta
Färg: Grön


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Luftfräschare

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

236015

EAN del förp:

7322540618389

EAN hel förp:

7322540618396

EAN hel pall:

7322540618402

Bruttovikt:

0.39 kg/st  1.56 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.004  m3/förp

Liknande produkter
Allrengöring Ajax Lemon 1,5 L
Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB
Allrengöring Ajax Lemon 1,5 L
61002971    Lager: 14
Allrengöring Ajax Original 1,5 L
Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB
Allrengöring Ajax Original 1,5 L
61002969    Lager: 34
Allrengöring Ajax Original 5 L
Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB
Allrengöring Ajax Original 5 L
61002974    Lager: 12
Allrent Sprint 200 free Diversey
Diversey Sverige AB
Allrent Sprint 200 free Diversey
100863410    Lager: 4
Allrent Sprint Ammo Plus Taski Diversey
Diversey Sverige AB
Allrent Sprint Ammo Plus Taski Diversey
101105452    Lager: 4
Cif Pro Badrum 2 in 1
Diversey Sverige AB
Cif Pro Badrum 2 in 1
7517907    Lager: 21
Cif Pro Glas & Universal
Diversey Sverige AB
Cif Pro Glas & Universal
7517904    Lager: 16

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;