EU Ecolabel

Allrengöring Ajax Original 5 L

61002974
À-pris: 286,12 kr = 5 lit
Förp.pris: 572,25 kr = 2*5 lit
Jmf.pris: 57,22 kr/lit
Förp. 2*5 lit
Lager: 12 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Miljövänlig och effektiv rengöring för hemmets alla ytor. Rengör på djupet och gör ytorna skinande rena.


Varumärke:

Ajax

Varukategori:

Allrengöring

Leverantör:

Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB

Lev art nr:

61002974

EAN del förp:

8718951326453

EAN hel förp:

8718951326446

Bruttovikt:

5.2 kg/st  10.4 kg/förp

Volym:

0.006  m3/st,  0.012  m3/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;