EU Ecolabel

Allrengöring Ajax Original 1,5 L

61002969
À-pris: 94,62 kr = 1,5 lit
Förp.pris: 757,00 kr = 8*1,5 lit
Jmf.pris: 63,08 kr/lit
Förp. 8*1,5 lit
Lager: 34 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Miljövänlig och effektiv rengöring för hemmets alla ytor som efterlämnar en mild och fräsch doft. Allrengöring AJAX Original rengör på djupet och gör ytorna skinande rena. För daglig rengöring på alla vattentåliga ytor.

• pH-värde: 10,5
• Parfymerad

Dosering:
Normalt smutsade golv: Häll 1 kapsyl i en hink med 8L vatten. Ingen eftersköljning behövs.
Hårt smutsade golv: Häll 4 kapsyler i en hink med 8L vatten. Ingen eftersköljning behövs.
Svåra fläckar: Häll några få droppar på en svamp och skrubba försiktigt. Eftertorka med en fuktig trasa.

Blanda ut produkten med vatten innan den används på ytor av marmor, aluminium, kalksten, porslin och lackat trä.
Utseende: Vit vätska


Varumärke:

Ajax

Varukategori:

Allrengöring

Leverantör:

Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB

Lev art nr:

61002969

EAN del förp:

8718951326163

EAN hel förp:

8718951326156

EAN hel pall:

8718951326170

Bruttovikt:

1.6 kg/st  12.8 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.016  m3/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;