Ethical Tea Partnership

Te Twinings 25p Green Tea & Forest Fruits

249287
À-pris: 44,24 kr = 25x2gr
Förp.pris: 530,88 kr = 12*25x2gr
Jmf.pris: 884,80 kr/kg (1,77 kr/st)
Förp. 12*25x2gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-03 och den 2024-07-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Grönt te, skogsbärsarom (16%), torkade hallon (1%), torkade björnbär (1%), torkade körsbär (1%).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Polen

Varumärke:

Twinings of London

Konsumentkontakt:

Haugen-Gruppen AB

Postadress:

Box 185, 601 03 NORRKÖPING

Besöksadress:

Hydraulvägen 12, 616 34 ÅBY

Telefon:

011-36 29 00

Hemsida:

www.haugen-gruppen.se

E-post:

info@haugen-gruppen.se

Varukategori:

Tepåse med kuvert

Leverantör:

Haugen-Gruppen Sweden AB

Lev art nr:

249287

EAN del förp:

70177283100

EAN hel förp:

70177527853

EAN hel pall:

10070177527850

Bruttovikt:

0.09 kg/st  1.08 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.012  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;