Ethical Tea Partnership

Te Twinings 100p English Breakfast

249295
À-pris: 137,54 kr = 100x2gr
Förp.pris: 550,14 kr = 4*100x2gr
Jmf.pris: 687,68 kr/kg (1,38 kr/st)
Förp. 4*100x2gr
Lager: 28 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

English Breakfast 100p. En traditionell blandning av svarta teer som skapar en fyllig och rik smak.

På frukostborden över hela världen är Twinings English Breakfast känt för sin fylliga smak. Även om den stärkande smaken ger en perfekt start på morgonen, så är den alldeles för bra för att vara begränsad till frukost-tid, så njut gärna av denna härliga blandning av svarta teer hela dagen.

Taggar:
Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Polen

Varumärke:

Twinings of London

Konsumentkontakt:

Haugen-Gruppen AB

Postadress:

Box 185, 601 03 NORRKÖPING

Besöksadress:

Hydraulvägen 12, 616 34 ÅBY

Telefon:

011-36 29 00

Hemsida:

www.haugen-gruppen.se

E-post:

info@haugen-gruppen.se

Varukategori:

Tepåse med kuvert

Leverantör:

Haugen-Gruppen Sweden AB

Lev art nr:

249295

EAN del förp:

70177090340

EAN hel förp:

70177530709

EAN hel pall:

10070177530706

Bruttovikt:

0.36 kg/st  1.44 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;