Villeroy Tål maskindisk Villeroy Tål mikrovågsugn
Rek. pris 539,00

Tallrik för soppskål 33x16 cm 2 delar Soup Passion Villeroy

1041737531
Förp.pris: 500,25 kr
Jmf.pris: 250,13 kr/st
Förp. 1*2 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-12 och den 2024-06-19 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Dessa stabila brickor av Premium Porslin är den perfekta storleken för en soppskål, sked och sprött bröd. Rengör brickorna helt enkelt i diskmaskinen. Servera soppor och grytor i stil.

• Mått: 33x16 cm
• Material: Premium porslin


Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Fat

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1041737531

EAN del förp:

4003686316775

EAN hel förp:

4003686316775

Bruttovikt:

1.48 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;