Villeroy Tål maskindisk Villeroy Tål mikrovågsugn
Rek. pris 299,00

Soppskål1,4 l Soup Passion Villeroy & Boch

1041733820
Förp.pris: 277,50 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-13 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Ramen och andra soppor smakar alltid gott när de serveras i denna asiatiska soppskål med en urhholkning för ätpinnar.
Imponera dina gäster med exotiska asiatiska soppor.

• Mått: 20,5 cm
• Material: Premium porslin


Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1041733820

EAN del förp:

4003686294660

EAN hel förp:

4003686294660

Bruttovikt:

0.78 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;