Villeroy Tål maskindisk
Rek. pris 599,00

Serveringstallrik 52x22 cm XL BBQ Passion Villeroy & Boch

1041892906
Förp.pris: 556,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-13 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

BBQ Passion-samlingen är perfekt för grillmästare. Med en tidlös design, mångsidighet och funktionalitet är porslin och tillbehör idealiska för en bra grillfest med familj och vänner.
Den extra stora serveringsplattan är perfekt för kött eller shish kebab direkt från grillen. Spåren på fälgen håller kebabspettarna. Ingen glidning, fettet kan tömma bort och grillat mat förblir saftigt.

• Mått 52x22 cm
• Premium porslin


Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Tallrik flat

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1041892906

EAN del förp:

4003686297593

EAN hel förp:

4003686297593

Bruttovikt:

1.92 kg/förp

Volym:

0.006  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;