Sumplåda Mini Expobar

4681201
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-03-04 och den 2024-03-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Sumplåda för placering under kvarn.

Bredd 290 mm
Djup 515 mm
Höjd 105 mm

Sumplåda mini under kvarn, tillbehör Expobar:
Sumplåda mini under kvarn. För kvarn CQ30, CQ 100 och Kvarn Best. Tillverkad i rostfritt stål.

Specifikationer
Storlek maskin Bredd: 290 Höjd: 105 Djup: 490


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Expobar

Varukategori:

Tillbehör

Leverantör:

Crem International AB

Lev art nr:

C1201

Bruttovikt:

6 kg/förp

Volym:

0.016  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88