Rengöringstablett Espresso Cafiza E16 Urnex

7193101101
À-pris: 350,13 kr = 100 st
Förp.pris: 4.201,50 kr = 12*100 st
Jmf.pris: 3,50 kr/st
Förp. 12*100 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-02 och den 2024-07-04 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Rengöringstabletter för bryggenheten. Framtagna av Bonamat till deras espressomaskiner Sego och Esprecious, men passar till de flesta espressomaskiner.

• Eliminerar rester i grupphuvuden, ventiler och ledningar
• Tablettformat möjliggör enkel och kontrollerad dosering
• NSF-certifierad för användning på espressomaskiner
• Varje tablett är 12 mm i diameter och väger 1,2 gram


Varumärke:

Urnex®

Varukategori:

Rengöring kaffemaskin

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

7193101101

EAN del förp:

754631600176

EAN hel förp:

10754631600173

Bruttovikt:

0.15 kg/st  1.8 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;