Melitta Perfect Clean Rengöring 4 tabletter

9474910
À-pris: 22,37 kr = 4x1,8g
Förp.pris: 223,75 kr = 10*4x1,8g
Förp. 10*4x1,8g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-24.
Köp »
Beskrivning:

Behåll kaffets karaktär och öka livslängden på din kaffebryggare!

Kaffebryggare, vattenkokare och helautomatiska kaffemaskiner bör avkalkas och rengöras ungefär var 40:e användning, beroende på vattnets hårdhet. Melittas rengöringsmedel fungerar lika bra till alla fabrikat.

• Rengöringsmedel för kaffe- och espressomaskiner som tar bort oljor och andra kafferester.


Varumärke:

Melitta

Varukategori:

Rengöring kaffemaskin

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

94749.10

EAN hel förp:

4006508947492

Bruttovikt:

0.25 kg/st  2.5 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;